אודות אתר הפוריות של ישראל

תהליך פוריות מתקיים באופן טבעי, אך היה ובני הזוג / האישה או הגבר נקלעים לקשיי פריון, עליהם ביחד ולחוד להגיע ולקבל סיוע חיצוני שעתיד לעיתים להסתכם בהזרעה ו/או הפריה חוץ גופית ובפעמים אחרות להגיע לכדי תרומת ביציות ו/או פונדקאות. 

המסע לקראת ההתעברות עתיד להיות מפחיד, מאתגר, רווי בשאלות ובאופן כללי, יש צורך בסיוע וגורם שיעניק מענה על השאלות.

פורטל הפוריות של ישראל הוקם על ידי נשים שעברו את המסע וצלחו אותו, (כל אחת מהמקום שלה). הוא מאגד את המידע הרלוונטי ביותר עבור זוגות ויחידים שנכנסים אל עבר טיפולי פוריות ולא בטוחים איך, מתי וכיצד או שלרגע מתעוררות ספקות, שאלות ותהיות כאלו ואחרות.

בין המידע באתר תערכו הכרות עם הליך ההפריה החוץ גופית (IVF), תחשפו אל החזרים רפואיים בגין התהליך, תקבלו רשימת שמות כל הרופאים המובילים בישראל, תכירו את הטיפולים האופציונליים, ותקבלו מידע רב בין היתר אודות: זכויות פריון בישראל, תרומת ביצית, הקפאת ביצית, רשימת בנקי זרע בישראל, רשלנות רפואית, פונדקאות, רשימת פסיכולוגים לפוריות ועוד.

מחפשים מידע אודות בנק זרע, אודות הפריה חוץ גופית, מחפשים רופאי פוריות מומלצים, או רשימה מקיפה של בנק זרע פרטי. נכנסים למסע הכולל הקפאת ביציות ולא יודעים כיצד לפעול? קבלו את כל המידע המקיף לרבות מילון מונחים רשימת תרופות לצד הסבר אודות כל תרופה ועוד. 

האתר מתיימר לרכז עבור מטופלת / מאותגרת פוריות את כל המידע לו היא זקוקה והוקם מתוך מצוקה אישית של מטופלות שחברו יחד וריכזו את כל המידע תחת קורת גג אחת. 

שימו לב כי המידע אינו מחליף ו/או מהווה בשום פנים ואופן התייעצות עם רופא 

חסר לכם מידע ? מצאתם טעות או שהייתם רוצים שנרחיב על אספקט ספציפי? צרו אתנו קשר ונשמח לסייע.

אודות אתר פוריות בישראל

גלשו וקראו על עולם הפוריות

ענבל

ענבל

מנהלת תוכן הפורטל

בחירה שגויה של רופא פוריות עלולה להכאיב

אתר הפוריות של ישראל יכול לעזור לך!

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו וכך תקבלו את החדשות האחרונות על עולם הפוריות והרופאים הטובים ביותר. 

דילוג לתוכן